Traffic Rider APK 2022 Download (Unlimited Money)

0
12
Traffic Rider APK 2022 Download

Bazı insanların bisiklet sevgisi vardır ama ağır bisikletler bizim şehirlerimizde olduğu gibi daha yoğun yollarda sürülmemelidir ve bu yüzden tüm bisikletçilerin hayalleri bu şekilde en iyi sürüşlerini yapamayacakları için paramparça olur. Ama bunun için de bir çözümümüz yok mu, en sevdiğiniz bisikletleri gerçek hayatta kullanamıyorsanız, oyun dünyası olan sanal dünyaya geçebilirsiniz. En sevdiğiniz aracı sürmenize izin verecek çok sayıda oyun var ve tüm bisikletçiler için sonar kara Traffic Rider’ı geliştirdi. Bu oyun özellikle bisiklet severler için yapılmıştır çünkü bu oyunda neredeyse 29 farklı bisiklete binebilirsiniz. Ayrıca bu bisikletleri farklı lokasyonlarda ve çift yönlü trafikte de kullanabileceksiniz. Ve Görevler sırasında başarılı olursanız, ödüller de alacaksınız. Bu tür oyunlarla ilgileniyorsanız, bu makaleyi incelemelisiniz.

Traffic Rider APK 2022 MOD Version

NameTraffic Rider MOD APK Download
PublisherSoner Kara
Size109 MB
MOD FeaturesUnlimited Money

Tüm bisiklet severler için mükemmel bir oyundur. The Gamers’ın en sevdikleri bisikletleri farklı konumlarda sürerken en iyi deneyimi yaşamasını sağlayacak; oyunu daha zorlu hale getirmek için iki yönlü trafiğe de geçebilirler. Bu oyunda yol kenarlarında olduğu gibi diğer araçlarla da çarpışmamaya özen göstermeniz gerekecek.

Traffic Rider MOD APK nedir?

Traffic Rider’ın saldırıya uğramış versiyonudur ve tüm kilitli bisikletlere ve kilitli yerlere erişmenizi sağlar. Ayrıca bu oyundaki tüm modları oynayacaksın çünkü bu saldırıya uğramış sürümde her şeyin kilidi açılacak.

Dizüstü bilgisayara Traffic Rider nasıl indirilir?

Bu oyunu dizüstü bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Dizüstü bilgisayarınızda bir Android emülatörü varsa, Android Emulator’da kolayca trafik Rider’ı arayabilir ve oyunun sağ üst köşesinde bulunan düğmeyi tıklayarak indirebilirsiniz.

Traffic Rider APK 2022 Download

Traffic Rider’daki kornanın amacı nedir?

Trafik modunda herhangi bir aracı zor geçerseniz kornayı kullanabilirsiniz. Arabanın sürücüsünü rahatsız ettiğini bildirmenize yardımcı olacak ve yolunuzdan kaldırılacaktır.

Traffic Rider oyununun özellikleri

Birinci Kişi görünümü

Bu oyun size yola ve önünüze doğrudan odaklanmanızı sağlayacak ilk kişi görüşünü sağlayacaktır. Bu şekilde en hızlı Binici olmak için hangi araçları geçmeniz gerektiğini bilebileceksiniz.

Çeşitli Bisikletler

Bu oyun, oyununuzu ilginç hale getirecek neredeyse 29 farklı türde bisiklet içeriyor. Bu bisikletlerin hepsinin bazı özel yetenekleri var ve bazı zorlu görevleri tamamlamak için bu bisikletlere geçebilirsiniz.

Ortamı seçin

Bu oyunu oynamak istediğiniz ortamı da seçebilirsiniz. Örneğin bisikletinizi gündüz mü yoksa gece mi kullanmak istediğinizi seçebilir ve trafik modunu da seçebilir, çift yönlü trafiğe de geçebilirsiniz.

Traffic Rider APK 2022 Download

Görevleri Tamamla

Bu oyunun kariyer modunda, oyununuza devam etmek için belirli görevleri tamamlamanız gerekecek. Örneğin ilk görevde önünüzdeki 10 aracı geçmeniz ve hiçbir araçla çarpışmadığınızdan emin olmanız gerekecek.

Farklı modlar

Bu oyun aynı zamanda zaman denemesi gibi pek çok mod içeriyor ve bu oyuna aşina değilseniz serbest stil için de gidebilirsiniz. Ayrıca zaman kısıtlamasının olmayacağı sonsuz bir moda sahiptir.

Traffic Rider MOD APK’nın Özellikleri

Kilidi Açılmış Motosikletler

Bu versiyonda tüm farklı bisiklet çeşitlerinin kilidi açılacaktır.

Kilidi açık modlar

Bu değiştirilmiş versiyonda da tüm modların kilidi açılacak.

Oynaması ücretsiz

Bu sürüm kilidi açılmış bir oynanışa sahip olduğundan, oynaması ücretsiz olacaktır.

Traffic Rider APK 2022 Download

Çözüm

Harika bir bisiklet sürücüsü deneyimi yaşamak istiyorsanız, o zaman şüphesiz Traffic Rider sizin için en iyisi olacaktır. Ancak bu oyunu herhangi bir kısıtlama olmadan oynamak istiyorsanız, bu makalede verilen bağlantıya tıklayarak değiştirilmiş sürümü indirebilirsiniz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here